Wychowawcy i nauczyciele wspierający

 

Klasa I a -  wychowawca A.Czaplińska, nauczyciel wspierający M.Misiak

Klasa I b - wychowawca A. Tomalak, nauczyciel wspierający K.Ostaszewski

Klasa II a -  wychowawca A.Tulińska, nauczyciel wspierający B.Dylik

Klasa II b - wychowawca A.Kołodziejska, nauczyciel wspierający I.Wilkowska

Klasa III a - wychowawca I.Józefczyk, nauczyciel wspierający A.Noskowska

Klasa III b - wychowawca  I.Urbańska, nauczyciel wspierający M.Reczulska

Klasa III c - wychowawca A.Plucińska nauczyciel wspierający M.Sikorska - Grasz

Klasa IV a -  wychowawca i nauczyciel wspierający A.Krakowiak

Klasa IV b -  wychowawca i nauczyciel wspierający K.Piotrowska

Klasa IV c – wychowawca i nauczyciel wspierający M.Walczak

Klasa V a - wychowawca i nauczyciel wspierający  V.Glaznap

Klasa V b – wychowawca i nauczyciel wspierający J. Kwiatkowska

Klasa V c – wychowawca i nauczyciel wspierający A.Kacprzak

Klasa VI a – wychowawca i nauczyciel wspierający A.Jadczak

Klasa VI b – wychowawca i nauczyciel wspierający A.Gierba - Grodzicka

Klasa VII a – wychowawca i nauczyciel wspierający M.Łuczak

Klasa VII b – wychowawca i nauczyciel wspierający A.Grodzka-Jastrzębska

Klasa VIIIa - wychowawca K.Chalczyńska

Klasa VIII b – wychowawca i nauczyciel wspierający B.Ulańska-Szymkowiak

 

 

 

 

Nauczyciele przedmiotów

w Integracyjnej Szkole Podstawowej nr 67 im.  Janusza Korczaka

 

K.Chalczyńska j. polska

A.Matusiak j. polski

I.Michałowska j. polski

K.Szulc - Kulesza j. angielski

 R.Siwiak j.angielski

R.Kamiński j.angielski

M.Widawska j.angielski

P.Olejniczak j.angielski

I.Fau matematyka

M.Spruta matematyka

E.Gawrońska historia WOS

A.Skowronek historia, wychowanie do życia w rodzinie, WOS

E.Dziubek historia

E.Milecka przyroda, biologia

A. Sudry-Biernacka geografia

P.Błażałek fizyka, chemia

G.Raczak chemia

S.Kasica j.niemiecki

Kurzaj Doradztwo zawodowe

T.Korkosiński  informatyka

B.Lewandowska wychowanie - fizyczne

A.Dorabiała wychowanie - fizyczne

I.Pawlak  wychowanie - fizyczne

A.Anielak religia

W.Raczyński religia

V.Zarychta religia

M.Adamczyk plastyka

U.Alberghini muzyka

 

 

 

Biblioteka szkolna

Mirosława Stasiewicz




Nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej

 

Anna Miechowicz

Ewa Janicka - Obrębska

Beata Dylik

Małgorzata Gajęcka

Paulina Matecka

Magdalena Misiak

Marcin Szulc

Krzysztof Bińkowski