Luty w tym roku jest bardzo zimowy. Przywitał nas obfitym śniegiem i mrozem. W końcu można na sankach pojeździć i bałwana ulepić. Te rozrywki na nas czekają oczywiście po lekcjach. Mimo tej wspaniałej zimy w klasie 4b jest gorąco. A to przyjemne ciepełko płynie z naszych serduszek walentynkowych wykonanych dla najbliższych i gorących rytmów samby w okazji ostatniego dnia karnawału.

DZISIAJ NA LEKCJI TECHNIKI PRZYGOTOWYWALIŚMY LAURKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA. MIELIŚMY DUŻO CIEKAWYCH POMYSŁÓW I DOBRZE SIĘ PRZY TYM BAWILIŚMY. OTO NIEKTÓRE NASZE PRACE.

Budujemy Akademię pana Kleksa.

W związku z omawianą lekturą - ,,Akademia pana Kleksa" nasza polonistka pani Agnieszka Kamińska zaproponowała nam kreatywną zabawę, której celem było zbudowanie AKADEMII PANA KLEKSA z różnego rodzaju opakowań. Bardzo nam się spodobał ten pomysł. Pani swoją nietuzinkową koncepcją pokazała nam, że lekcje języka polskiego mogą być ciekawe i wesołe.  Budujemy Akademię pana KleksaShow Gallery

Pani Magda Adamczyk sprawiła nam wiele radości wychodząc z propozycją ozdabiania ciasteczek świątecznych. W dniu 11.12.2020 r. na lekcji techniki zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się ochoczo do pracy. Wszyscy byliśmy bardzo zaangażowani i kreatywni. Niektórzy z nas dzień wcześniej upiekli przepyszne pierniczki wraz z rodzicami. Przepięknie ozdobione przez nas wyroby cukiernicze wyglądały smakowicie i każdy tyko myślał o ich skonsumowaniu.

ROBOPARK
15 października 2020 r. klasy IV b, IV c i IV a wybrały się na międzynarodową wystawę interaktywną robotów do ROBOPARKU. Uczniowie zobaczyli prawdziwy teatr robotów i pokaz dronów. Mieli okazję zanurzyć  się w świat wirtualnej rzeczywistości i pogłaskać cybernetycznego psa. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.