Zapraszam Państwa do złożenia oferty na dostawę sprzętu diagnostycznego (Nr sprawy 2/2020) dla Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 67 im. Janusza Korczaka w Łodzi, w ramach realizacji projektu pn. „Szkoła przyszłości” – nr projektu: RPLD.11.01.02-10-0027/18.

Zapytanie ofertowe - plik word

Zapytanie ofertowe - plik pdf

Formularz cenowy - plik excel

Formularz cenowy - plik pdf

 

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 67 im. Janusza Korczaka w Łodzi w ramach projektu pt.: „Szkoła przyszłości” – Nr projektu: RPLD.11.01.02-10-0027/18.

Pliki dotyczące zamówień:

Ogłoszenie_o_zamówieniu_na_uslugi_społeczne - plik word

Ogłoszenie_o_zamówieniu_na_uslugi_społeczne - plik pdf

Ogłoszenia na usługi - pilk pdf

Formularz zgłoszeniowy - plik pdf

Formularz zgłoszeniowy - plik excel

Informujemy, że uczennica naszej szkoły

Amelia Andrzejczak z klasy 3c

zdobyła kolejną nagrodę.

Tym razem w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Anty Covid", na Białorusi.

Brawo Amelko!

Oto wyróżniona praca i dyplom.

Wychowawca klasy:
Aleksandra Plucińska

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, 

w trakcie letniej przerwy od zajęć lekcyjnych serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w programie“Wakacje z Gigantami”, czyli darmowych lekcjach programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

 

“Wakacje z Gigantami” to cykl 5-ciu zajęć online w formie webinaru, które szczególnie mogą zainteresować uczniów lubiących nowe technologie i chcących rozpocząć przygodę z programowaniem w trakcie przerwy wakacyjnej. 

 

“Wakacje z Gigantami” to letnia odsłona “Szkoły z Gigantami”, warsztatów które odbyły się pod patronatem honorowym Ministra Edukacji oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Z uwagi na duże zainteresowanie minionymi warsztatami oraz dużą ilością zapytań o kolejną edycję, już 7 lipca uruchamiamy warsztaty w okresie wakacyjnym.

 

Patronem honorowym “Wakacji z Gigantami” jest Ośrodek Rozwoju Edukacji.

 

 

Pierwsze 4 lekcje to, w zależności od wybranej grupy, praktyczne warsztaty z programowania w językach Scratch i Python. Ostatnie zajęcia natomiast poświęcone będą bezpiecznemu korzystaniu z Internetu

 

Szczegółowy harmonogram i zakres tematyczny warsztatów znajduje się pod linkiem:

 

>>WAKACJE Z GIGANTAMI: SCRATCH, 9 - 12 LAT>>

>>WAKACJE Z GIGANTAMI: PYTHON, 13 - 18 LAT>>

 

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i będą prowadzone w formie webinaru. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h). 

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia poprzez poniższy formularz:

 

>>FORMULARZ ZAPISU<<

 

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferująca od ponad 5 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

 

Drodzy uczniowie!

 

W te wakacje możecie spróbować swoich sił w programowaniu! Jeśli lubicie spędzać czas przed komputerem i interesuje Was świat nowych technologii, weźcie udział w darmowych warsztatach online z programowania w języku Scratch lub Python! 

 

Zapiszcie się na “Wakacje z Gigantami” i przekonajcie się czy drzemie w Was natura kodera! Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

 

Zapraszamy do rejestracji,

Giganci Programowania

 

Aby nie przegapić żadnych informacji zapraszamy do obserwowania nas
na Facebooku https://www.facebook.com/giganciprogramowania
 i Instagramie https://www.instagram.com/giganciprogramowania

 

Pozdrawiamy,

Giganci Programowania

www.giganciprogramowania.edu.pl/

Dyplomy i nagrody dla laureatów i osób wyróżnionych w konkursie pt:"Nasz Św. Jan Paweł II"  zostaną dołączone do świadectw szkolnych.

Organizatorzy:

Anna Anielak

Kamila Piotrowska

Wioletta Zarychta