https://drive.google.com/file/d/1BapXmtXcBbqzgiwCRaiw4JsrFyc9Hn71/view

Nasza klasa z radością włącza się w propozycję pana Wiesława - nauczyciela religii w naszej szkole.

Zebrane dary trafią do dzieci w Tanzanii, gdzie aktualnie pracują również i polscy misjonarze [ks. Michał Misiak].

Podarowane przedmioty można również zostawić w naszej klasie - sala nr. 6.

Dziękujemy!

W przedświątecznym okresie każdy się spieszył, a nasi uczniowie zdążyli nie tylko pomyśleć o swoich chorych kolegach i koleżankach.

Na zajęciach z psychologiem i pedagogiem wykonali samodzielnie przepiękne kartki świąteczne dla innych dzieci. Nie znają ich, ale postanowili sprawić odrobinę radości dzieciakom, które są pacjentami różnych oddziałów Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na ul. Spornej. Niektóre z nich zostały pewnie na święta w szpitalu więc na pewno ucieszyły się, wiedząc, że ktoś o nich myśli i życzy im szybkiego powrotu do zdrowia i do domu. Kartki przekazane zostały przed świętami dyrekcji szpitala i trafiły do adresatów.

A oto niektóre z rękodzieł autorstwa naszych uczniów.

kartki dla dzieci (1)
Różne metody, różni autorzy, te same wielkie serca.
kartki dla dzieci (2)
kartki dla dzieci (3)
kartki dla dzieci (4)
kartki dla dzieci (5)
Previous Next Play Pause                 Gorąco dziękujemy  WSZYSTKIM za okazane serce i przekazane pieniądze na akcję "GÓRA GROSZA" dla dzieci, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają ze swoimi rodzicami. Zebraliśmy 455,89 zł., w tym 11277 szt. monet 1 gr., 4556 szt. monet 2 gr. i 3834 szt.monet 5 gr.!:)
Każdy grosz jest na wagę złota- a ta waga wszystkich pieniędzy wyniosła 40 kg i 13 dag:)

Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy za udział w akcji!

Uczniowie klasy 4 B z wychowawcą Kamilą Piotrowską

      W piątek 20 grudnia w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi odbyło się świąteczne spotkanie Fundacji "Dom w Łodzi". Uroczystość uświetniła swoim występem grupa dzieci niepełnosprawnych tańczących na wózkach. Wśród nich znalazły się trzy uczennice naszej szkoły: Gabrysia i Patrycja Marczuk z klasy Ib oraz Ania Koźba z klasy IIa. Dziewczynki pod kierunkiem instruktora Pana Mateusza Szałańskiego zaprezentowały na scenie układy taneczne, które przygotowały w trakcie warsztatów "Tańczę, żyję pełnią życia". Wieczór tańca, kolęd, magicznych sztuczek i poezji zaszczycili swoją obecnością: Pan senator Artur Dunin, Pani Prezydent Joanna Skrzydlewska, Pan Prezydent Adam Wieczorek. W foyer można było obejrzeć prace plastyczne wykonane przez dzieci pod opieką uczniów Łódzkiego Plastyka. Atmosfera panująca podczas wieczoru wprowadziła nas w klimat zbliżających się świąt.