Pani Magda Adamczyk sprawiła nam wiele radości wychodząc z propozycją ozdabiania ciasteczek świątecznych. W dniu 11.12.2020 r. na lekcji techniki zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się ochoczo do pracy. Wszyscy byliśmy bardzo zaangażowani i kreatywni. Niektórzy z nas dzień wcześniej upiekli przepyszne pierniczki wraz z rodzicami. Przepięknie ozdobione przez nas wyroby cukiernicze wyglądały smakowicie i każdy tyko myślał o ich skonsumowaniu.

Budujemy Akademię pana Kleksa.

W związku z omawianą lekturą - ,,Akademia pana Kleksa" nasza polonistka pani Agnieszka Kamińska zaproponowała nam kreatywną zabawę, której celem było zbudowanie AKADEMII PANA KLEKSA z różnego rodzaju opakowań. Bardzo nam się spodobał ten pomysł. Pani swoją nietuzinkową koncepcją pokazała nam, że lekcje języka polskiego mogą być ciekawe i wesołe.  Budujemy Akademię pana KleksaShow Gallery

 

1

2

3

4

5

6

Poniedziałek

Matematyka

J.angielski

gr. I

Przyroda

Historia

Wf (s)

 

Informatyka gr. II

Wdż (semestr 2)

Wtorek

Religia

Informatyka gr. I

J. polski

Plastyka

Matematyka

 

J.angielski

 gr.II

Środa

Wf (k)

Matematyka

J. polski

Religia

Zajęcia z wych.

 

Czwartek

Wf (s)

Matematyka

Przyroda

J. polski

J. angielski

gr. I

Muzyka

J. angielski

gr. II

Piątek

J. angielski gr. I

J. polski

J. polski

Technika

Wf (s)

 

J.angielski gr. II

ROBOPARK
15 października 2020 r. klasy IV b, IV c i IV a wybrały się na międzynarodową wystawę interaktywną robotów do ROBOPARKU. Uczniowie zobaczyli prawdziwy teatr robotów i pokaz dronów. Mieli okazję zanurzyć  się w świat wirtualnej rzeczywistości i pogłaskać cybernetycznego psa. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.

Przewodniczący klasy: Wyderka Antoni

Z-ca: Walczak Aleksandra

Sekretarz: Komorowska Jagoda, Świderek Krzysztof, Kępa Maja