Dyrektor Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 67 im. Janusza Korczaka w Łodzi informuje, że na podstawie wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki przedłużono edukacje zdalną dla klas IV-VIII do 14 marca 2021r.

Dyrektor Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 67 im. Janusza Korczaka w Łodzi informuje, że na podstawie wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki przedłużono edukacje zdalną dla klas IV-VIII do 28 lutego 2021r.

Drodzy państwo,

W związku z środową sto drugą rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, samorząd dużej szkoły zaprasza do wspólnego oddania hołdu walczącym o wolność wszystkich Polek, Polaków. Z racji na to, że sytuacja epidemiologiczna nas nie rozpieszcza chcielibyśmy przenieść choć symbolicznie obchody tego święta do naszej aktualnej wirtualnej rzeczywistości :).
Dlatego też prosimy wszystkich rodziców, uczniów i nauczycieli o minutę ciszy w dniu jutrzejszym 10.11.2020 o godzinie 11:11. 
Zadbajmy wspólnie aby pamięć o wielkich ludziach i wydarzeniach nie zatraciła się przez pandemię.


Samorząd dużej szkoły ISP67

Szanowni Państwo!

Decyzją Premiera Rzeczpospolitej Polskiej w dniach 26.10.2020-08.11.2020 r. klasy IV-VIII przechodzą na zdalny tryb nauczania.

Szczegółowe informacje dotyczące procedur kształcenia na odległość w Integracyjnej Szkole Podstawowej nr 67 przekażą Państwu wychowawcy klas.

Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia

Barbara Celmerowska

Mamy przyjemność poinformować,

że w roku szkolnym 2020/2021

Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi została uhonorowana

Pani Wicedyrektor Katarzyna Polasik.

Składając serdeczne gratulacje,

życzymy kolejnych sukcesów w życiu zawodowym

i satysfakcji z wykonywanej pracy.

 

Wizja to nie wszystko; trzeba ją połączyć z działaniem.
Nie wystarczy wpatrywać się w schody – musimy wspinać się po ich stopniach.”

- Vaclav Havel