Samorząd Uczniowski
Wybory samorządowe w ISP nr 67
Rok szkolny 2021/2022
Pałac Młodzieży - klasa VI a oraz klasy VII-VIII
20.10.2021 r.
Uczniowie kandydujący w wyborach na przewodniczącego
Rady Uczniowskiej
Górtatowska Wiktoria - kl. VI a
Markiewicz Maria - kl. VII a
Socik Dawid - kl. VII b
Tyczyński Błażej - kl. VII c
Należy postawić znak X lub + przy nazwisku jednego kandydata
Uczniowie kandydujący w wyborach do Rady Uczniowskiej
Ciechański Jan - kl. VI a
Górtatowska Wiktoria - kl. VI a
Grabiński Wojciech - kl. VI a
Grzelak Dawid - kl. VI a
Jastrzębska Marta - kl. VII a
Kalisz Aleksandra - kl. VII a
Markiewicz Maria - kl. VII a
Aut Aleksander - kl. VII b
Darmohraj Kinga - kl. VII b
Łuczak Karolina - kl. VII b
Socik Dawid - kl. VII b
Witczak Jan - kl. VII b
Filipkowski Oskar - kl. VII c
Majek Barbara - kl. VII c
Nować Aleksandra - kl. VII c
Tsiuk Arsenii - kl. VII c
Tyczyński Błażej - kl. VII c
Karasińska Justyna - kl. VIII a
Kurczewska Julia - kl. VIII a
Bielski Filip - kl. VIII b
Wiśniewski Artur - kl. VIII b
Należy postawić znak X lub + maksymalnie przy nazwiskach
11 kandydatów
Nauczyciele kandydujący na opiekuna
Rady Uczniowskiej
Janicka - Obrębska Ewa
Mielczarek Magdalena
Należy postawić znak X lub + przy jednym nazwisku
„Mała szkoła” - klasy III-V oraz klasy VI b i VI c
28.10.2021 r.
Uczniowie kandydujący w wyborach na przewodniczącego
Rady Uczniowskiej
Szatan Krzysztof - kl. III a
Marczuk Patrycja - kl. III b
Marzec Julian - kl. IV a
Martela Przemysław - kl. IV b
Matusiak Michał - kl. V a
Kujawa Filip - kl. V b
Zbytniewski Marcin - kl. V c
Wilczek Amelia - kl. VI b
Sobala Natalia - kl. VI c
Należy postawić znak X lub + przy nazwisku jednego kandydata
Uczniowie kandydujący do Rady Uczniowskiej
Hetych Michalina - kl. III a
Kulazińska Maja - kl. III a
Lisiecki Mikołaj - kl. III a
Szatan Krzysztof - kl. III a
Grabiński Bruno - kl. III b
Kaca Marita - kl. III b
Marczuk Gabriela - kl. III b
Marczuk Patrycja - kl. III b
Jaros Natalia - kl. IV a
Kuras Amelia - kl. IV a
Marzec Julian - kl. IV a
Sakowska Zofia - kl. IV a
Krawczyński Korneliusz - kl. IV b
Martela Przemysław - kl. IV b
Tomczyk Zofia - kl. IV b
Bogadkowski Adam - kl. V a
Ciechańska Pola - kl. V a
Kamiński Jan - kl. V a
Matusiak Michał - kl. V a
Florczak Jagoda - kl. V b
Kujawa Filip - kl. V b
Lasota Nadia - kl. V b
Maksymiec Kacper - kl. V b
Jarząbek Oliwia - kl. V c
Magdans Wiktoria - kl. V c
Najder - Cieplucha Kacper - kl. V c
Zbytniewski Marcin - kl. V c
Kauczyńska Pola - kl. VI b
Patrowicz Stanisław - kl. VI b
Wilczek Amelia - kl. VI b
Wilczek Rozalia - kl. VI b
Ćwikliński Mikołaj - kl. VI c
Milczarski Cyprian - kl. VI c
Sobala Natalia - kl. VI c
Węgrzyńska Martyna - kl. VI c
Należy postawić znak X lub + maksymalnie przy nazwiskach
14 kandydatów
Nauczyciele kandydujący na opiekuna
Rady Uczniowskiej
Adamczyk Magdalena
Konecka Beata
Tyczyńska Iwona
Należy postawić znak X lub + przy jednym nazwisku