Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Oferty pracy

W wyniku naboru na stanowisko samodzielnego referenta ds. płac ogłoszonego 4 kwietnia 2022 r. zatrudniono Panią Annę Łysio, jako jedynego kandydata spełniającego wymogi formalne.

W wyniku naboru na stanowisko głównego księgowego ogłoszonego 4 kwietnia 2022 r. zatrudniono Panią Karolinę Jarugę, jako jedynego kandydata na to stanowisko spełniającego wymogi formalne.

W wyniku naboru na stanowisko głównego księgowego ogłoszonego dnia 14 marca 2022 r. z uwagi na brak kandydatów konkurs został nierozstrzygnięty.

W wyniku naboru na stanowisko samodzielnego referenta ogłoszonego dnia 1 marca 2022 r. zatrudniono panią Ewę Piaskowską. W konkursie wzięto pod uwagę dwie kandydatury spełniające wymogi formalne: Pani Ewy Piaskowskiej oraz Pani Agnieszki Szymanek.