Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Godziny dostępności

GODZINY DOSTĘPNOŚCI    Rok szkolny 2022-23

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

Celmerowska B.

16.00 – 17.00

---

---

---

---

2.

Kwasiborska A.

---

---

---

14.00 – 15.00

---

3.

Reczulska Magdalena

---

16.00 – 17.00

---

---

---

4.

Adamczyk M.

13.30 – 14.30

---

---

---

---

5.

Cieplucha Bożena

---

11.40 – 12.40

---

---

---

6.

Czaplińska Anna

---

12.45 – 13.45

---

---

---

7.

Dorabiała Adam

---------------

----------------

---------------

-----------------

---------------

8.

Dziubek Elżbieta

---

Dla rodzica

9.50 – 10.50

---

Dla ucznia
14.25 – 15.00

---

9.

Fau Ilona

12.45 – 13.15

---

10.50 – 11.20

---

---

10.

Filipczak Ewelina

---

---

14.00 - 15.00

---

---

11.

Flisińska Agnieszka

Od poł. października

Od poł. października

Od poł. października

Od poł. października

Od poł. października

12.

Gagorowska M

---

---

---

9.45 – 10.45

---

13.

Gierba–Grodzicka A.

----------------------

-------------------

------------------

-----------------

------------------

14.

Glaznap Rafał

---

---

---

---

11.50 - 12.50

15.

Glaznap Violetta

---

---

----

12.40 – 13.40

---

16.

Grodzka–Jastrzębska

----

11.00 – 12.00

----

----

----

17.

Jadczak Agnieszka

-------------------

------------------

------------------

------------------

-------------------

18.

Janicka –Obrębska E.

---

7.30 - 8.00

---

7.30 – 8.00

---

19.

Janus- Plaskota F.

---

11.50 – 12.50

---

---

---

20.

Józefczyk Izabela

9.50 – 10.50

---

---

---

---

21.

Kacprzak Agnieszka

---

---

11.40 – 12.40

---

---

22.

Kamińska Agnieszka

---

---

8.50 - 9.50

---

---

23.

Kamiński Rafał

---

---

9.45 – 10.45

---

----

24.

Kasica Sylwia

--------------------

-------------------

-----------------

---------------

-----------------

25.

Klimkiewicz Dorota

---

---

----

13.00 – 13.30

10.45 - 11.15

26.

Konecka Beata

---

---

----

12.45 – 13.45

---

27.

Kołodziejska Anna

7.00 – 8.00

---

---

---

---

28.

Kopytowska Marzena

---

---

---

---

7.55 – 8.55

29.

Korkosiński Tomasz

---

---

---

15.20 – 16.20

---

30.

Kozłowska Iwona

---

---

9.00 - 9.30

9.00 – 9.30

---

31.

Krakowiak Anna

----------------

------------------

-----------------

-----------------

-------------------

32.

Kryszczuk Aleksandra

---

---

9.50 – 10.50

----

---

33.

Księżak Beata

---

---

---

---

8.55 – 9.40

34

Kurzaj Beata

9.50 – 10.50

---

---

---

---

35

Kwiatkowska Joanna

---

---

---

---

7.45 – 8.45

36

Lewandowska Beata

8.20 - 8.50

---

---

---

8.20 – 8.50

37

Łuczak Marta

7.00 – 8.00

---

---

---

---

38

Makowska Beata

7.00 – 8.00

---

---

---

---

39

Matecka Paulina

---

---

---

---

7.30 – 8.30

40

Malinowska Mariola

-----------

------------

-----------

-----------

-------

41

Miechowicz Anna

7.00 – 8.00

----

---

---

---

42

Mielczarek Ilona

---

---

11.40 – 12.40

---

---

43

Mielczarek Magdalena

12.45 – 13.45

---

---

---

---

44

Misiak Magdalena

---

---

13.40 – 14.40

---

---

45

Ostaszewski K.

---

---

---

12.45 – 13.45

---

46

Pawlak Izabela

---

11.40 – 12.40

---

---

---

47

Pawłowska Agata

?

?

?

?

?

48

Plucinska Aleksandra

---

---

---

12.45 – 13.45

---

49

Potępa Aneta

---

9.50 – 10.35

---

---

---

50

Prencel Monika

---

7.55 – 8.55

---

---

---

51

Raczak Grażyna

11.35 – 12.05

---

---

---

---

52

Rojek Małgorzata

11.50 – 12.50

----

---

---

---

53

Sadowska Grażyna

---

---

---

11.50 – 12.50

---

54

Sikorska – Grasz M.

---

---

---

7.50 – 8.50

---

55

Siemieniuch Maria

---

---

7.55 – 8.55

---

---

56

Skolimowska K.

---

---

7.55 – 8.55

---

---

57

Skowronek Andrzej

11.50 – 12.20

---

---

10.50 – 11.20

---

58

Spruta Mirosław

---

---

---

12.45 – 13.45

---

59

Stasik Violetta

---

---

---

10.50 – 11.50

---

60

Stelmach Anna

---

---

---

9.50 – 10.50

---

61

Szulc Marcin

---

---

8.00 - 8.30

10.00 - 10.30

---

62

Szulc – Kulesza K.

---

---

10.50 - 11.50

---

---

63

Tomalak Alicja

--------------

-------------

---------------

--------------

---------------

64

Tulińska Anna

---

---

---

12.45 – 13.45

---

65

Tyczyńska Iwona

---

---

9.50 – 10.50

---

---

66

Urbańska Iga

15.40 – 16.40

---

---

---

---

67

Ulańska Szymkowiak

---

---

---

13.55 – 14.55

---

68

Walczak Magdalena

12.35 – 13.05

----

12.35 – 13.05

---

---

69

Wełna–Adasiewicz K

---

---

---

8.45 – 9.45

---

70

Widawska Marta

----

----

12.45 – 13.45

---

---

71

Wilkowska Izabela

---

---

---

---

13.30 - 14.30

72

Witkowska Agata

8.40 - 9.40    s.8

---

---

---

---

73

Wołowiec Agata

---

10.40 - 11.40

---

---

---

74

Zarychta Violetta

---

11.50 – 12.50

---

---

---

75

Zielińska Katarzyna

---

---

---

---

---