Słodkości dla DPSu.
Z okazji zakończenia roku szkolnego delegacja naszej szkoły klasa 5c wybrała się do dobrze już nam znanych seniorów z DPSu przy ul. Krzemienieckiej 7/9 i wręczyli słodkości ofiarowane przez całą społeczność szkolną. Dodatkowo zaprezentowali wiersze polskich poetów: Juliana Tuwima i Jana Brzechwy, ofiarowując w ten sposób wiele dziecięcej radości. Na koniec uczestniczyli w grupowych warsztatach podczas których posłuchali o tym jak seniorzy w dzieciństwie spędzali czas na wakacjach następnie wspólnie wykonali plakaty na temat bezpieczeństwa podczas wypoczynku. Pozytywny i edukacyjny czas klasa 5c uczciła lodami podczas drogi powrotnej do szkoły.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję i życzymy bezpiecznych oraz regenerujących wakacji.
