Tydzień dla bezpieczeństwa
W naszej szkole odbył się wyjątkowy apel podsumowujący „Tydzień dla bezpieczeństwa”. Był to czas intensywnej nauki i wymiany informacji, których głównym celem było przypomnienie wszystkim uczniom, jak dbać o bezpieczeństwo własne oraz innych – zarówno w szkole, na drodze, jak i w sieci.
Podczas uroczystego apelu uczniowie klas Va, Va i VIIA przygotowali krótką część artystyczną. W lekki, ale niezwykle pouczający sposób przypomnieli oni najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za aktywny udział w „Tygodniu dla bezpieczeństwa”. Pamiętajmy – bezpieczeństwo to nasz wspólny cel!
