Wizyta Pana Wiesława Raczyńskiego.
W poniedziałek w miły i bardzo edukacyjny sposób mogliśmy włączyć się w akcję charytatywną oraz wesprzeć działania pomocowe prowadzone na terenie Afryki przez Fundację Jestem, by Służyć. Pan Wiesław Raczyński z ogromnym zaangażowaniem opowiadał nam o codziennym życiu w Malawi i Tanzanii. Każdy z nas mógł wesprzeć te działania, dokładając swoją cegiełkę.
