Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycieczka do Warszawy

29 września pojechaliśmy na wycieczkę autokarową do Warszawy. Program wycieczki obejmował:

- wizytę w Centrum Nauk Kopernik,

- pokaz filmu w Planetarium,

- spacer po Starym Mieście.

Jeśli jesteście ciekawi czy wycieczka nam się podobała, zapraszamy do lektury

 

 

W czasie wycieczki do Warszawy odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, w którym najbardziej podobał mi się pokój z ukrytą perspektywą, gdzie wydaje się, że rośniemy i malejemy w ciągu chwili. Później przeszliśmy się po Starówce Warszawy. Wycieczka była bardzo ciekawa i udana.

                                                                                                                         Sonia

  

 

Zbiórka odbyła się o godzinie 7:00 dnia 29.09.2021r. pod drugim budynkiem szkoły. Wyjazd odbył się bez problemów. Pojechaliśmy na północny wschód. 

Do Warszawy dojechaliśmy około godziny 10:00. Zaparkowaliśmy koło budynku Centrum Nauki Kopernik i to ten budynek zwiedziliśmy jako pierwszy. Najbardziej podobała mi się tam wystawa rowerów oraz maszyna do przesuwania kulki myślami.

Około godziny 13:30, poszliśmy do planetarium na prezentację o kosmosie oraz na seans „Szybciej niż światło”.  Po seansie zjedliśmy obiad w restauracji ,,Literatka”, a następnie poszliśmy na spacer po starówce. O godzinie 18:00 wyjechaliśmy z Warszawy, a już o godzinie 21:00 byliśmy w Łodzi .  

Wycieczka bardzo mi się podobała i chciałbym ją powtórzyć. Wolałbym również, by była dwudniowa, żebyśmy mogli zwiedzić jeszcze więcej ciekawych atrakcji turystycznych, na przykład Zamek Królewski. 

                                                                                                                        Franek